Matrac 04 KOMFORT - ortopedický taštičkový

Matrac 04 KOMFORT - ortopedický taštičkový
  • Matrac 04 KOMFORT - ortopedický taštičkový

Ortopedický taštičkový matrac - model 4

Najmäkší a najelastickejší matrac z kolekcie „Komfort“. Spojenie peny Vegaflex PRO® s pamäťovým efektom a bloku nezávislých pružín dáva matracu schopnosť maximálne presne kopírovať kontúry Vášho tela. Milovníci pohovenia si v mäkkej posteli budú nadšení!

Zloženie

Pružinový blok 1 Výška - 12 cm. Nezávislý pružinový blok systému „TFK“ (každá pružina je v samostatnej taštičke z netkanej textílie). Hustota - 256 pružín na m2, záruka na jadro je 20 rokov. Výrobca „AGRO“ (Nemecko).
Viskoelastická doska 2 Viskoelastická doska Memory – 3 cm. Viskoelastický materiál s efektom pamäti (hustota - 50 kg/m3). Dodáva povrchu matraca mäkkosť, uvolňuje telo počas spánku. Výrobca „VITA“ (Veľká Británia).
Kokosová doska 3 Výška - 1 cm. Kokosová vrstva, prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaný latexom. Suroviny sa dovážajú zo Sri Lanky. Výrobca „Enkev“ (Holandsko).
Bavlnené plátno 4 Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných vrstiev bavlnených nití. Používa sa pre vodnú a vzdušnú reguláciu, zabezpečuje ideálnu mikroklímu.
Poťah 5 Odzipsovateľný poťah, ktorý sa ľahko čistí. Trikotová látka STRESSFREE (280g/m2) vyrobená spoločnosťou „BODET & HORST“ (Nemecko) neakumuluje statickú elektrinu. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou.

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Technické detaily