Kožené sedacie súpravy


Kožená sedačka vždy dotvára priestor vo Vašej domácnosti. Venujte preto jej výberu náležitú pozornosť. Ako dlhoroční výrobcovia kožených sedacích súprav Vám radi pomôžeme a poradíme tak pri konštrukčnom riešení sedačky ako aj pri výbere vhodného poťahového materiálu.


Všetky sedacie súpravy v našej ponuke vieme vyrobiť v celokoženom prevedení. Koža je prírodný materiál a teda každá useň je osobitá, nakoľko pochádza z jedného zvieraťa. Pre čalúnnické účely sa používajú usne väčšinou z hovädzieho dobytku. Existuje nespočetné množstvo finálnej úpravy usní a preto pre jednoduchosť v našej terminológii používame päť základných kvalitatívnych rozdelení: štiepenka, korigovaná úprava, by-cast úprava, semianilínová úprava, anilínová úprava kožených usní. Existuje ešte mnoho iných finálnych úprav kožených usní (cavalinno, nubuck, embosed, painted, ...) avšak pre základnú - jednoduchšiu orientáciu ich pre účely vytvorenia cenových ponúk nepoužívame. 


Pozrite si bližšie špecifikácie jednotlivých finálnych úprav kožených usní.


Mnohí predajcovia si mýlia kvalitu finálnej úpravy s hrúbkou kožených usní. Hrúbka vo všeobecnosti je iba jeden z faktorov posudzovania kvality tej ktorej unse a je to otázka skôr dizajnu a spôsobu použitia ako kvality. Mylne potom vznikajú mýty o špeciálnych či "vyšších kategóriách" kožených usní. Poraďte sa preto priamo s výrobcom o type koženej usne pre Vami zvolený model sedacej súpravy.

Prezrite si CELÚ NAŠU KOLEKCIU.


Mnohí predajcovia si mýlia kvalitu finálnej úpravy s hrúbkou kožených usní. Hrúbka vo všeobecnosti je iba jeden z faktorov posudzovania kvality tej ktorej unse a je to otázka skôr dizajnu a spôsobu použitia ako kvality. Mylne potom vznikajú mýty o špeciálnych či "vyšších kategóriách" kožených usní. Poraďte sa preto priamo s výrobcom o type koženej usne pre Vami zvolený model sedacej súpravy. Viac o koži nájdete na našej špecializovanej stránke.


Kožené sedačky

Kožená sedacia súprava

 

Kožené kreslá
Kožené kreslá


Celú kolekciu našich modelov si môžte pozrieť TU: CELÁ KOLEKCIA SEDAČIEK