Kožené sedacie súpravy


Kožená sedačka vždy dotvára priestor vo Vašej domácnosti. Venujte preto jej výberu náležitú pozornosť. Ako dlhoroční výrobcovia kožených sedacích súprav Vám radi pomôžeme a poradíme tak pri konštrukčnom riešení sedačky ako aj pri výbere vhodného poťahového materiálu.


Všetky sedacie súpravy v našej ponuke vieme vyrobiť v celokoženom prevedení. Koža je prírodný materiál a teda každá useň je osobitá, nakoľko pochádza z jedného zvieraťa. Pre čalúnnické účely sa používajú usne väčšinou z hovädzieho dobytku. Existuje nespočetné množstvo finálnej úpravy usní a preto pre jednoduchosť v našej terminológii používame päť základných kvalitatívnych rozdelení: štiepenka, korigovaná úprava, by-cast úprava, semianilínová úprava, anilínová úprava kožených usní. Existuje ešte mnoho iných finálnych úprav kožených usní (cavalinno, nubuck, embosed, painted, ...) avšak pre základnú - jednoduchšiu orientáciu ich pre účely vytvorenia cenových ponúk nepoužívame. 


Pozrite si bližšie špecifikácie jednotlivých finálnych úprav kožených usní.


Mnohí predajcovia si mýlia kvalitu finálnej úpravy s hrúbkou kožených usní. Hrúbka vo všeobecnosti je iba jeden z faktorov posudzovania kvality tej ktorej unse a je to otázka skôr dizajnu a spôsobu použitia ako kvality. Mylne potom vznikajú mýty o špeciálnych či "vyšších kategóriách" kožených usní. Poraďte sa preto priamo s výrobcom o type koženej usne pre Vami zvolený model sedacej súpravy.

Prezrite si CELÚ NAŠU KOLEKCIU.
Kožené sedačky

Kožená sedacia súprava

 

Kožené kreslá
Kožené kreslá


Celú kolekciu našich modelov si môžte pozrieť TU: CELÁ KOLEKCIA SEDAČIEK