O spoločnosti

Výrobný rodinný podnik sme v Banskej Štiavnici založili v roku 1995 s hlavným zámerom výroba sedačiek. Vtedajšie výrobné know how bolo dovezené zo Švédska a spojené s tradičnou slovenskou nábytkárskou výrobou z Kráľovského Chlmca. Od vtedy sa samozrejme mnoho zmenilo. Nakúpili sme najmodernejšie CNC frézy a šijacie stroje spolu s talianským, anglickým a francúzkym know how. Spojili sme sa so svetovými dizajnérmi a vyškolili sme zamestnancov priamo v talianskych a anglických výrobných podnikoch. Dá sa povedať, že v našej brandži sme "vyzbierali" tie najlepšie hrozienka z celej Európy. 

Napriek tomu, že sme v období celosvetovej hospodárskej krízy prešli aj my rôznymi útrapami, kvalitu a kontinuitu samotnej výroby sa podarila vďaka vynikajúcemu ľudskému potenciálu, obchodným a súkromným vzťahom udržať a naďalej rozvíjať.

Veríme, že aj vďaka Vám - našim zákazníkom, spoločne vytvoríme dlhodobú tradíciu slovenskej výroby, ktorá zotrvá...

Prečo práve my?

• Vo výrobe a v predaji „mäkkého“ nábytku máme dlhoročné skúsenosti
• Sme mladý, dynamický a flexibilný tím nadšených nábytkárov
• Spolupracujeme so svetovými dizajnérmi a značkovými predajcami na celom svete
• Máme skúsenosti so zariaďovaním interiérov v celej Európe, ale aj v arabských krajinách či v Ázii, alebo v Polynézii
• Dokážeme Vám pomôcť s návrhom optimálneho riešenia Vašej sedacej súpravy, ale tiež celého interiéru podľa Vašich finančných možností, kvalitatívnych a dizajnových požiadaviek
• Naša produkčná základňa "Sedačky Banská Štiavnica" sa nachádza na Slovensku, teda dokážeme najrýchlejšie zabezpečiť výrobu, dodávku a servis Vašej sedačky/ Vášho interiéru

Ako tradičná výrobná rodinná spoločnosť sa zameriavame na výrobu kvalitného čalúneného nábytku, pričom využívame domácu pracovnú silu a najmodernejšiu výrobnú techniku a technológiu. Samotnú výrobu sme umiestnili do nádherných piestorov bývalej tabakovej továrne s viac ako 130 ročnou históriou. Na výrobu používame najkvalitnejšie dostupné materiály, masívne drevo zo slovenských lesov, hovädzie usne z európskych chovov, rovnako aj európske polyuretánové peny.