CENY našich produktov

Vybrali ste si už svoju vysnívanú sedačku či posteľ? Alebo sa Vám páči kreslo, pohovka, stoličky? A márne hľadáte cenu na našich stránkach? Áno. Márne. Ceny zámerne neuvádzame. Vieme Vám ale garantovať, že naša cena bude najnižšia na trhu...

Samozrejme s ohľadom na kvalitu a použité materiály.  

Prečo? Lebo všetky naše produkty predávame priamo z výroby za VÝROBNÉ CENY! Medzi Vami a nami neexistuje už žiaden „medzičlánok“ ktorý by navyšoval cenu. Žiaden sklad, či obchodník. Cenu ako aj produkt vyhotovíme vždy NA MIERU podľa Vašich požiadaviek. Je takmer nemožné vytvoriť všeobecný cenník našich produktov. Matematicky sa počet možných variácií vyhotovenia blíži k nekonečnu.

Náš systém vytárania cien je založený na jedinečnosti každého dopytu. Priamo s Vami odkonzultujeme Vaše potreby, finančné dispozície a predstavy. Následne Vám zašleme cenovú ponuku. Maximálny čas čakania je 12 hodín. Ale zväčša (v pracovnom čase) cenové ponuky robíme obratom /okamžite.

Prirodzene, cenou nevieme konkurovať veľkým nábytkovým reťazcom, ktoré Vám vedia ponúknuť veľkoobjemový štandard za pomerne nízku cenu. To je zároveň aj dilema každého zákazníka, ktorú musí vyriešiť sám. Chcete štandard v obmedzených variáciách, alebo chcete niečo viac?

 Sedačky Banská Štiavnica