Čalúnené postele na mieru - výroba

Viac ako tretinu života strávite v posteli. Učite si zaslúži Vašu pozornosť. Vytvorte si vlastnú posteľ na mieru. Výroba postele na mieru je pre nás síce doplnkovou činnosťou, ale veľmi nás to baví. O to viac venujeme našu pozornosť kvalite prevedenia a vyhotovenia postele. Naše postele sú naozaj masívne a zameriavame sa na to, aby skutočne NEVŔZGALI! Na výrobu kostry postele nepoužívame žiadnu drevotriesku. Kostru vyhotovujeme z masívneho dreva a kvalitnej preglejky.

Rozmery každej postele prispôsobujeme požiadavkám zákazníka. Limitujúcim faktorom je iba konštrukčné riešenie predmetného modelu postele. Rozmery postele teda nehľadajte! Zadajte si ich. 

Nájdených 158 produktov

Zoradenie:

 

Čalúnené postele

Éra lacných, klasických "lamino" postelí je už preč. Preto sme aj my pre Vás pripravili ponuku najrôznejších dizajnov čalúnených postelí. Všetky čalúnené postele vyrábame na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. Môžte si zvoliť dizajn, všetky rozmery postele, rošty, matrace, poťahový materiál podľa vlastnej chuti, či odporúčania Vášho dizajnéra.