Artist - klasická látková sedačka
Artist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačkaArtist - klasická látková sedačka

Artist - klasická látková sedačka

Klasická sedačka v štýle „vintage“. Vyrábame ju v dvoch hĺbkových prevedeniach 103 alebo až 118 cm.

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

Ideálny poťah pre túto pohodlnú klasickú sedačku je kvalitná látka. Pohodlie je znásobené voľne uloženými vankúšmi rôznej veľkosti a tvrdosti. Komfort sedenia si tak môžete individuálne vždy upraviť. Po odstránení operákových vankúšov vzniká na sedačke veľká plocha vhodná aj na spanie. Hĺba sedáku môže mať 75 cm alebo až 90 cm čo už zabezpečuje absolútny komfort na spanie.

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

 

 

Rozmery v cm:

výška 94
hĺbka 103/118
výška sedáku 45
hĺbka sedáku 75/90
šírka podrúčky 30
šírka 3-sed 236
šírka 2-sed 191
šírka kresla 118

 

 

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Dobu výroby je možné za príplatok skrátiť. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Uvedená cena je za dvoj-pohovku čalúnenú v štandardnej látke.