Látkové sedačky na mieru

 

Máte v oku sedačku, ktorá sa vám páči, ale preferujete jej látkovú variantu? Žiadny problém. Všetky naše sedacie súpravy dokážeme vyrobiť aj v textilnom prevedení. Či už ste si teda vybrali model v inej kategórii, alebo máte obrázok vysnenej sedačky v hlave či na fotke, garantujeme vám, že z výsledku budete nadšení. A to najmä preto, že dizajn aj komfort sedačky bude zodpovedať vášmu želaniu.

Sedacia súprava bez kresla, to je ako leto bez slnka. Buďte si istí, že k výrobe kresla na mieru budeme pristupovať s rovnakým zápalom. Výsledkom bude kus, ktorý svojím pohodlím predbehne všetko, na čom ste doteraz sedeli. To isté platí samozrejme aj o taburetoch, ktoré pomôžu štýlovo doplniť celý komplet.

 

Nájdených 77 produktov

Zoradenie:

Kožená alebo látková sedacia súprava?

Dnes už existujú aj vysoko kvalitné poťahové látky. Avšak cena takýchto poťahových látok je častokrát vyššia ako cena hovädzích kožených usní. Častokrát sú neznalí zákazníci doslova zhrození, keď dostanú cenovú ponuku na látkovú sedačku bez predchádzajúcej odbornej konzultácie. Ak vezmeme do úvahy obrovské cenové rozdiely čalúnických látok (3 - 150,- EUR/bm), môže rozdiel v predajnej cene sedačky predstavovať aj  4.500,- EUR! Preto je veľmi dôležité  s nami vopred dôkladne odkonzultovať kvalitu požadovanej látky a následne aj požadované cenové relácie.

Pozrite si aj kožené kreslá alebo kožené sedačky.