Story - rozkladacia sedačka
Rozkladacia sedačka Story - spôsob rozkladaniaRozkladacia sedačka Story - spôsob rozkladania 2Rozkladacia sedačka Story - mechanizmus

Story - rozkladacia sedačka

Rozkladacia moderná sedacia súprava.

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

Rozkladacia sedacia súprava STORY s rozkladacím systémom nahrádzajúcim takmer plnohodnotnú posteľ. Kvalitná kostra sedacej súpravy je základom pre montáž kvalitného rozkladacieho mechanizmu. Zabezpečuje stabilitu mechanizmu ako aj tvar samotnej sedačky. Napriek tomu, je potrebné si uvedomiť, že montáž mechanizmu vždy prináša so sebou aj kompromisy. Ani najkvalitnejší mechanizmus nanahradí plnohodnotne posteľ a rovnako je to aj s komfortom sedenia na sedačke v ktorej je inštalovaný rozkladací mechanizmus.

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Uvedená cena je za troj-sed čalúnený v látke štandardnej kvality s rozkladacím mechanizmom šírky 160 cm, vrátane matracu.