Rozkladacie sedačky na mieru

 

Rozkladacia sedacia súprava – perfektný pomocník, ktorý zaistí viac ako ubytovanie vašej návštevy. Vyrieši aj nedostatok priestoru v malých bytoch, kam sa nezmestí samostatná spálňa. Môžete si vybrať nielen mechanizmus, ktorý slúži na príležitostné prespanie, ale aj mechanizmus, ktorý takmer plnohodnotne nahradí klasickú posteľ. Rozkladacia sedačka sa hodí do obývačky, detskej spálne aj izby pre hostí. Rovnako dobre poslúži tiež ako multifunkčná prístelka do hotelov alebo penziónov.

K zhotoveniu rozkladacej sedačky použijeme iba kvalitný materiál podľa vášho výberu. Samozrejme vám vyrobíme aj kreslo na mieru v rovnakom štýle a farbe. Záleží iba na vašom želaní.

 

Nájdených 13 produktov

Zoradenie:

Pre efektívne využitie priestoru v ktorom sa sedačka nachádza, je ideálnym riešením rozkladací mechanizmus zabudovaný v konštrukcii sedacej súpravy. Na trhu je množstvo kvalitných rozkladacích mechanizmov, ktoré svojou robustnou konštrukciou, jednoduchým pohybom za pár sekúnd, umožňujú vytvoriť lôžko na spanie s takmer plnohodnotným spacím komfortom. Použitím kvalitného rozkladacieho mechanizmu získate multifunkčný výrobok vhodný na sedenie ako aj na príležitostné či každodenné spanie. Ak sa už rozhodnete robiť kompromis v sedení či ležaní, dbajte na to, aby mechanizmus bol čo najkvalitnejší.