Baxoni - luxusná sedačka
Luxusná kožená sedačka Baxoni s kovovou podnožouLuxusná kožená sedačka BaxoniLuxusná kožená sedačka Baxoni zozaduBaxoni - luxusná sedačkaBaxoni - luxusná sedačkaBaxoni - luxusná sedačka

Baxoni - luxusná sedačka

Luxusná kožená sedačka

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

Kostra z masívneho dreva a preglejky je vyhotovená tak, aby spĺňala najvyššie kvalitatívne požiadavky. Pre zýšenie pocitu pohodlia a luxusu sú sedákové a operadlové vankúše plnené perím. Na požiadanie zákazníka, je možné výplň zameniť za polyesterové rúno, či polyuretánovú penu, alebo ich kombináciu.

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

 

Rozmery v cm:

šírka na želanie
hĺbka sedáku 80
šírka podrúčky 25
celková hĺbka 110
celková výška 70-90

 

 

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Dobu výroby je možné za príplatok skrátiť. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Cena je uvedená za dvoj-pohovku čalúnenú v luxusnej koženej usni.