Luxusné sedačky na mieru

 

Ozdoba každého interiéru, to je dizajnovo dokonalá sedacia súprava. A presne takto sa dajú opísať aj modely z kolekcie luxusných sedacích súprav, ktoré sme pripravili pre našich najnáročnejších zákazníkov. Podstatou luxusu u nás nie je premrštená cena, ale predovšetkým vysoká kvalita čalúnnických materiálov, nadčasový tvar a najmä osobný prístup pri výrobe vašej sedačky.

A nezabudnite ani na luxusné kreslá, ktoré ponúkajú nielen bezchybné prevedenie a perfektný dizajn, ale hlavne nadpozemské pohodlie. Ak si potrpíte na luxus nielen v obývačke, istotne sa vám budú páčiť aj luxusné stoličky alebo lavice na mieru, ktoré urobia dojem pri spoločnej večeri a štýlovo zjednotia nábytok z rôznych miestností.

 

Nájdených 31 produktov

Zoradenie:

Luxus je charakterizovaný najmä kvalitou používaných materiálov, vnútorným vybavením, komfortom sedenia a samozrejme dizajnom produktov. Zásadný rozdiel je samozrejme na prvý pohľad viditeľný. Luxusná kožená useň, či luxusná poťahová látka je prirodzene o niečo drahšia ako štandardné prevedenie avšak pocitový a pohľadový rozdiel je výrazný a iba ťažko opísateľný. Rovnako ani komfort sedenia sa nedá jednoducho opísať. Žiadne slová nenahradia pocit, ktorý vnímate keď sa posadíte, či "vyvalíte" do luxusnej sedacej súpravy. Stačí už len málo...