Baxy - luxusná sedačka
luxusná kožená troj-sedačka Baxyluxusná kožená sedačka Baxy v brúsenej kožidetail sedačky BaxyLuxusná kožená sedačka Baxy bielaluxusná kožená sedačka Baxy s perímluxusná kožená sedačka Baxy v anilínovej kožiluxusná kožená sedacia súprava Baxy

Baxy - luxusná sedačka

Luxusná kožená sedačka

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

Tento luxusný model sme pre Vás pripravili v neobmedzených variáciách rozmerov a elementov (rohové elementy, sofy) Vyrábame ho iba v kategórii kožených usní CK3 a v luxusných poťahových látkach.

Kostra z masívneho dreva a preglejky je vyhotovená tak, aby spĺňala najvyššie kvalitatívne požiadavky. Pre zýšenie pocitu pohodlia a luxusu sú sedákové a operadlové vankúše plnené perím. Na požiadanie zákazníka, je možné výplň zameniť za polyesterové rúno, či polyuretánovú penu, alebo ich kombináciu. 

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

Rozmery v cm:

šírka na želanie
hĺbka sedáku 80
šírka podrúčky 25
celková hĺbka 110
celková výška 70-90

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Za príplatok je možné dobu výroby skrátiť. Pre bližšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Uvedená cena je za dvoj-pohovku čalúnenú v koži CK2