Patchwork sedačky
Patchwork sedačkySedačka v štýle cheterfield v látke patchworkPohovka v v látke patchworkkreslo ušiak v patchwork látkeDvoj-kreslo v patchwork štýleklasická sedačka v patchwork štýleklasická sedačka v látke patchworkklasická sedačka v chsterfield štýle čalúnená v látke patchworkklasická dvoj-sedačka v patchwork štýleklasická dvoj-sedačka čalúnená v látke patchworkKreslo ušiak v štýle patchworkPohovka v chesterfield štýle čalúnená v látke patchworkSedacia súprava čalúnená v patchwork látke

Patchwork sedačky

Inšpirujte sa PATCHWORK štýlom!

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Za príplatok je možné dobu výroby skrátiť. Pre bližšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Uvedená cena je za predmetný model čalúnený v látke štandardnej kvality. Cena závisí od typu patchwork látky.