Elmia - rohová sedačka
Elmia - rohová sedačkaElmia - rohová sedačkaElmia - rohová sedačkaElmia - rohová sedačkaElmia - rohová sedačkadetail šitia Elmiadetail sedačky Elmia

Pružinový sedák. Sedák je vyrobený s vnútornou drevenou kostrou. Sedák je vyplnený polyuretánovou penou, špirálovými pružinami a polyesterovým rúnom. Chrbtová opierka je vyplnená polyuretánovou penou a polyesterovým rúnom.

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

Elmia bok nízkyElmia bok vysokýElmia sofa bok 196Elmia sofa bok 217

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Dobu výroby je možné za príplatok skrátiť. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Uvedená cena je za zostavu 2+sofa čalúnenú v látke štandardnej kvality.