Leny - moderná sedačka
moderná troj-sedačka Lenymoderná troj-sedačka Leny bielamoderná sedačka Leny zozadumoderná sedačka Leny zbokumoderná kožená sedačka Lenymoderná kožená troj-sedačka Lenymoderná kožená sedačka Leny spravamoderná kožená sedačka Leny zbokudetail šitia sedačky Lenydetail podrúčky Leny

Túto modernú sedaciu súpravu je možné vyrobiť tak v látkovom prevedení ako aj v koženom. Hladké jednoduché tvary a moderné línie sedacej súpravy ju predurčujú na umiestnenie do moderného interiéru. Pohodlné sedenie či vylihovanie je možné doplniť a spríjemniť vhodnými vankúšmi.

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

Rozmery v cm:

  šírka hĺbka výška
1 104 90 71
2 166 90 71
3 226 90 71

 

výška sedáku:    45 cm
hĺbka sedáku:     57 cm
šírka podrúčky:   24 cm

 

 

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Dobu výroby je možné za príplatok skrátiť.
Cena je uvedeá za dvoj-pohovku čalúnenú v štandardnej látke.