Rohové sedačky na mieru

 

Rohová sedačka poskytne pohodlie aj vo veľmi malej obývačke a navyše vám pomôže zútulniť nevyužitý roh miestnosti. Páči sa vám klasická sedacia súprava, ktorú by ste chceli kvôli malému priestoru alebo pohodliu koncipovať ako rohovú sedačku? Bez problémov. Väčšinu modelov totiž vieme vyrobiť aj v rohovom prevedení.

Potrebujete efektívne využiť neveľký priestor v obývačke? Pozrite si aj naše pohovky alebo gauče na mieru, ktoré môžete vhodne doplniť aj o komfortné kreslo. V každom prípade vám radi pomôžeme vybrať taký model, ktorý sa bude hodiť do vášho interiéru, ako aj k nábytku, ktorý doma už máte.

 

Nájdených 53 produktov

Zoradenie:

Rohové sedacie súpravy

Pri správnom výbere rohového elementu, môžete rohový priestor využívať aj na sedenie či ležanie. Práve nesprávny výber rohového elementu (pravouhlý /malý) Vám zbytočne predraží rohovú sedaciu súpravu a Váš pôvodný zámer využitia rohového priestoru sa tak zmení na nezmyselnú investíciu. Treba mať ale na zreteli, že jednou z nevýhod rohových sedačiek je aj ťažšia manipupácia pri upratovaní, resp. pri nevyhnutnom presúvaní sedačky. Jedna z najväčších nevýhod rohovej sedačky je práve jej rohový nemenný tvar. Ak sa napríklad rozhodnete zmeniť svoj interiér, rohovú sedačku len veľmi ťažko premiestnite na iné miesto. Vždy totiž musí byť v rohu a jej rozmer bez ďalších investícií nezmeníte. Samozrejme má rohová sedacia súprava aj mnoho výhod, pre ktoré je častokrát atraktívnejšia ako samostatné dvoj či trojsedy. Je to napríklad výhodnejšia cena, ktorá sa dá dosiahnuť použitím lacnej náhrady poťahu sedačky na zadnej / neviditeľnej časti sedačky. V prípade, že by ste sa predsa len nevedeli rozhodnúť aký typ sedačky je pre Vás optimálny, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme odborné poradenstvo a konzultáciu.

Rohové sedacie súpravy sú často jedinou alternatívou ako využiť inak nevyužiteľný roh miestnosti v ktorej sa sedacia súprava nachádza. Vhodne zvolenou veľkosťou rohového elementu môžete dokonca samotný roh sedačky používať aj na komfortné sedenie či ležanie. Nie len ako priestorový doplnok. Klasický rohový element odporúčame nahradiť rohovou sofou / pohovkou. Čo je v podstate predĺžený rohový element poskytujúci dostatok priestoru a komfortu na oddych.