Flavio - rohová sedačka
Flavio - rohová sedačkaFlavio - rohová sedačkaFlavio - rohová sedačkaFlavio - rohová sedačka

Flavio - rohová sedačka

Moderná rohová sedacia súprava s možnosťou kombinácie až 18 - tich elementov. Vytvorte si zostavu podľa Vašich predstáv!

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

Sedacia súprava Flavio je navrhnutá tak, aby spĺňala moderné požiadavky zákazníkov. Sami si môžte navrhnúť optimálnu zostavu do Vášho interiéru výberom rôznych dostupných elementov. Dizajn tejto sedačky je kompaktný a moderný zároveň. Kvalitné vnútorné vybavenie a kostra sedačky z masívnych drevených prvkov je zárukou dlhodobosti a trvácnosti sedačky, ktorú isto oceníte.

 

Jednoduché, čisté línie predurčujú túto rohovú sedaciu súpravu do moderných interiérov.

Špeciálne kovové nohy (na obrázku), opierky na hlavu, vankúše, otváracie systémy a iné doplnky dodávame za príplatok.

 

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

rozmery flavio w

flavio picto

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Za príplatok je možné dobu výroby skrátiť. Pre bližšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Uvedená cena je zostavu 2+sofa čalúnenú v koži štandardnej kvality CK1