Kožené sedačky na mieru

Koža je jedinečný materiál. Jej nezameniteľná vôňa osloví vaše zmysly. Je nenapodobiteľná na dotyk aj na pohľad. Ak pre svoju obývačku chcete niečo špeciálne, luxusné a zároveň máte radi pohodlie, je pre vás kožená sedačka jasnou voľbou. Radi vám pomôžeme s výberom tvaru a poťahu tak, aby sedacia súprava dokonalo ladila s interiérom a ďalším nábytkom u vás doma.

Ku koženej sedacej súprave neodmysliteľne patrí aj kvalitné kožené kreslo na mieru. U nás si jej vyberiete a stane sa vašou súkromnou oázou relaxácie. Nezabudnite doplniť tento komplet o kožený taburet, ktorý zväčší sedaciu plochu, a tak vaše chvíle odpočinku dotiahne do dokonalosti.

Nájdených 89 produktov

Zoradenie:

Kožené sedacie súpravy

Všetky sedacie súpravy v našej ponuke vieme vyrobiť v celokoženom prevedení. Koža je prírodný materiál a teda každá useň je osobitá, nakoľko pochádza z jedného zvieraťa. Pre čalúnnické účely sa používajú usne väčšinou z hovädzieho dobytku. Existuje nespočetné množstvo finálnej úpravy usní a preto pre jednoduchosť v našej terminológii používame päť základných kvalitatívnych rozdelení: štiepenka, korigovaná úprava, by-cast úprava, semianilínová úprava, anilínová úprava kožených usní. Existuje ešte mnoho iných finálnych úprav kožených usní (cavalinno, nubuck, embosed, painted, ...) avšak pre základnú - jednoduchšiu orientáciu ich pre účely vytvorenia cenových ponúk nepoužívame.

Pozrite si bližšie špecifikácie jednotlivých finálnych úprav kožených usní.

Mnohí predajcovia si mýlia kvalitu finálnej úpravy s hrúbkou kožených usní. Hrúbka vo všeobecnosti je iba jeden z faktorov posudzovania kvality tej ktorej unse a je to otázka skôr dizajnu a spôsobu použitia ako kvality. Mylne potom vznikajú mýty o špeciálnych či "vyšších kategóriách" kožených usní. Poraďte sa preto priamo s výrobcom o type koženej usne pre Vami zvolený model sedacej súpravy.

Často dopytovaným produktom sú tiež kožené pohovky alebo samostatné kožené kreslo

Prezrite si všetky sedacie súpravy.