Nape - rozkladacia sedačka
Rozkladacia sedačka Nape - mechanizmusRozkladacia sedačka NapeRozkladacia sedačka Nape biela

Nape - rozkladacia sedačka

Rozkladacia sedačka s kvalitným mechanizmom.

Každý kus vyrábame na mieru z vybraných materiálov.
Vytvorte si s nami svoj poctivý originál

 Rozkladacia sedacia súprava s masívnym systémom pre plnohodnotné spanie. Tento rozkladací mechanizmus je navrhnutý tak, aby sa sedačka dala rozložiť jediným pohybom. Teda nie je nutné odstraňovať zo sedačky operákové či sedákové vankúše. Tie sa pri rozložení schovajú pod mechanizmus a nezavadzajú nikde v priestore. Tento model je vhodný do priestorov vyžadujúcich multifunkčnú sedačku častejšie. Vďaka svojej konštrukcii, rozkladací mechanizmus vydrží častejšie namáhanie a rozkladanie.

Rozkladací mechanizmus dostupný v rôznych šírkach: 80 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm.

! Zvlnenie a preliačenie sedákov je prirodzený jav sedačky, ktorému sa nedá zamedziť aj napriek použitiu vysokokvalitných čalúnických materiálov. Tento efekt "zvlnenia" sa nevyhnutne prejaví, nakoľko predmetný model z dôvodu zachovania dizajnu a komfortu, je čalúnený veľkoplošnými výrezmi poťahového materiálu bez prešívania, ktoré by eliminovalo predmetný efekt.

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Uvedená cena je za 3-sed čalúnený v látke štandardnej kvality s rozkladacím mechanizmom šírky 160 cm, vrátane matracu.