Nova - rozkladacia sedačka
Rozkladacia sedačka Nova so samonosným mechanizmomRozkladacia sedačka Nova 3Rozkladacia sedačka Nova 3 rozloženáRozkladacie kreslo Nova - rozšírenéRozkladacie kreslo Nova - rozšírené so samonosným systémom

Rozkladacia sedacia súprava NOVA je ideálnym riešením príležitostného spania. Vďaka svojim rozmerom je možné umiestniť túto sedačku aj v menších priestoroch hosťovských či študentských izbách, ale aj v hotelových izbách ako prístelok. Veľmi kvalitný rozkladací systém zabezpečuje takmer dokonalý komfort spania. Rozkladací systém svojím technickým riešením a mohutnou konštrukciou kvalitatívne vyhovuje aj najnáročnejším zákazníkom.

Zvlnenie a preliačenie sedákov, prípadne operadlových vankúšov, je prirodzený jav, ktorý sa môže objaviť aj napriek precíznemu spracovaniu a použitiu tých najkvalitnejších materiálov. Miera zvlnenia závisí na type vybraného materiálu a dizajnu sedačky. U sedacích súprav s veľkými neprešitými plochami je tento efekt viditeľnejší. Neovplyvní však komfort sedenia, a nepredstavuje teda žiadnu vadu na kvalite sedačky. Pri správnej starostlivosti môžete efekt zvlnenia či preliačenia minimalizovať.

Zaujali sme Vás? Chcete sa na niečo opýtať? Kontaktujte nás!

Vaše osobné údaje sa budú spravovať v súlade s obchodnými podmienkami.Dobu výroby je možné za príplatok skrátiť. Kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Cena je uvedená za rozkladaciu dvoj-pohovku, čalúnenú v látke štandardnej kvality spolu s rozkladacím systémom a matracom.