Sedačky na mieru

Vyrobíme sedaciu súpravu presne podľa vašej predstavy. Do vašej obývačky sadne "na milimeter", stane sa ozdobou interiéru a čo je najdôležitejšie – nebude sa vám z nej chcieť vstať. Keďže sedacia súprava býva dlhodobou investíciou, nemali by ste pristúpiť na kompromis, ktorý úplne nenaplní vaše predstavy o pohodlí, ako aj o dizajne sedačky. Zverte preto výrobu sedacej súpravy do našich rúk. Garantujeme vám, že s výsledkom budete 100% spokojní ako stovky našich zákazníkov.

Je iba na vás, aký materiál, tvar a veľkosť zvolíte. Veľmi obľúbené sú moderné sedačky, ako aj klasické sedacie súpravy. Ak si potrpíte na luxus, určite si pozrite naše luxusné alebo kožené sedačky. V prípade, že dávate prednosť praktickej stránke nábytku, budú sa vám určite páčiť rohové sedačky. Vybrali ste si súpravu, na ktorej chcete prespávať? Žiadny problém. Takmer z každého modelu vieme urobiť aj rozkladaciu sedačku.

 

Nájdených 164 produktov

Zoradenie:

Vyrábame pre Vás slovenské sedačky a sedacie súpravy na mieru

Na tomto webe sedacky.com predstavujeme väčšinu modelov sedacích súprav, kresiel, stoličiek, postelí a čalúnenia, ktoré sme do výroby zaviedli za posledných 15 rokov. Samozrejme každý rok vyvíjame nové modely a implementujeme ich do tzv. "štandardnej" výroby. Nie všetky modely však majú komerčný úspech. Preto ich na týchto stránkach ani neponúkame. Ak ale máte vyhliadnutú sedaciu súpravu, ktorú na našich stránkach nenájdete a napriek tomu by ste chceli aby sme ju pre Vás vyrobili, stačí ak nám zašlete fotografiu, alebo dizajnový nákres. Následne Vám zašleme cenovú ponuku a "Váš model" vyrobíme na mieru.

Pri výrobe sedačiek používame výhradne ekologicky čisté materiály v najvyššej kvalite. Hovädzie kožené usne nakupujeme od renomovaných talianskych výrobcov v nespočetných farebných a dizajnových variáciách. Sme špecialisti na kožené sedačky. Rezanie, šitie a následné čalúnenie kožených usní je v čalúnnickej brandži najvyšší stupeň výrobnej zručnosti.

Samozrejme aj o stupienok nižšie čalúnenie v látke nijako svojou kvalitou nezaostáva za koženými výrobkami. Každý náš zamestnanec je právom hrdý na svoju prácu.